Šátky na nošení dětí a miminek Šanami

  Šátek na nošení dětí a  miminek je úžasný pruh látky, který pomáhá v péči o vaše děti. Když miminko pláče, většina maminek jej vezme do náruče, pak je bolí záda nebo ruce. Se šátkem na nošení dětí takové problémy nemáte. Miminko se v šátku brzy zklidní, často i usne a je jedno. co se okolo děje. Cítí se v bezpečí, stejně jako v děloze maminky. Je to nádherný pocit, když to uplakané miminko, které ještě nedovede říct co ho trápí, ihned po uvázání do šátku spokojeně usne.

  Šátky na nošení dětí a miminek Šanami jsou tu proto aby maminkám usnadnili péči o miminko od samého narození až do doby kdy jejich dítko bude zcela samostatně zvládat veškeré každodenní potřebné přesuny. Z našich zkušeností víme, že se šátek na nošení velmi hodí až do 3-4 let dítěte.

  Styl a četnost používání šátku na nošení dětí je zcela individuální a vždy záleží na každém, kdo jej používá. Jsou rodiče, kteří na šátek na nošení dětí nedají dopustit a ani si nepořídí kočárek. Jiní používají šátek pouze v případě, když se potřebují přemístit někam, kam se nedostanou s kočárkem. A někteří rodiče sahají po šátku ve chvílích, kdy potřebují svoje dítě utišit. Všichni se však shodují, že šátek na nošení dětí je úžasná věc a nedají na něj dopustit.

  Abychom mohli uspokojit co nejširší skupinu rodičů nosících svoje děti, vyrábíme různé typy šátků na nošení dětí z různých materiálů a v různých délkách.

  Šátky na nošení dětí Standard line

  Jedná se o náš první typ tkaných šátků na nošení dětí vyrobený ze 100% bavlny s důrazem na cenovou dostupnost a skvělý poměr ceny a kvality. Šátky patří do skupiny slabších šátků, proto při jejich používání je třeba dbát na správné a pečlivě provedené uvázání, aby vás po delším nošení dětí netlačili. Při navrhování vzorů jsme se snažili, aby si v barevné škále vybrali rodiče chlapečků i holčiček. Podrobnější popis a vzory naleznete na stránce Šátky Standard line.

  Šátky na nošení dětí Exklusiv line

  Vznikly na základě našich zkušeností a ohlasů našich zákazníků. Jejich cena je sice již vyšší,  za ni však nabízejí daleko větší komfort při nošení. Šátky jsou ze silnější tkaniny a i když jejich navázání nebudete tak pečlivé, zaručují solidní komfort při nošení dětí. V této řadě naleznete šátky ze 100% mykané a česané bavlny a také ze směsi bavlny a bambusu. Podrobnější popis a vzory naleznete na stránce Šátky Exklusiv line.

  Ke každému šátku je dodávána barevná brožurka a DVD s návody na  vázání šátků.

  Délky šátků

  Standardně vyrábíme šátky v délkách 4,5m, 5m a 5,5m  pro správný výběr délky šátku je zde pro vás přehled doporučených délek šátků.

  Kontaktujte nás

    E-mail: sanami@centrum.cz
    Tel.: 499 599 250
    Mob.: 605 327 450

  Naše výrobky

  Číst dáleVyberte si z našeho širokého sortimentu šátků na nošeni miminek a oblečení pro nošení dětí.

  Úvazy šátků

  Číst dáleMiminka se v šátku dají nosit nejrůznějšími způsoby. Přehled nejznámějších úvazů nabízíme v našem článku.

  Kurzy vázání

  Číst dáleVázat šátek se naučíte i vy. Nabízíme pravidelné kurzy vázání pořádané v Praze, Brně a v Týništi nad Orlicí. Termíny

  Šátky na nošení dětí a miminek